Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Az új év első napjaiban szerencsére a KVSE és az Alapítvány álláspontjai nagyon közel kerültek egymáshoz. A szerződés aláírása napokon belül megtörténhat.

Czibor "logó" rajzpályázat nyertesei:

1. Bacher Evelin
  2. Kiss János
  3. Tippan Sándor

Különdíj: Kelemen Flóra

A győztes pályázat a "Fotóalbumban" látható.

2009. december 18.-án Ozoróczi Gábor, az Alapítvány egyik szakmai vezetője, tájékoztatást adott a 2000-es KVSE korosztály szüleinek. Tájékoztatva lettek a szülők a 2010-es évről és a korosztályt érintő kérdésekről. Kiemelésre került, hogy az Alapítvány a KVSE-vel közösen a legminimálisabb változtatások közepette kezdje el a közös munkát 2010. január 01-után.

2009. december 19-én 08:00-kor Sass László és Ozoróczi Gábor a Czibor Zoltán Labdarúgó Alapítvány által kiírt „Czibor logó” rajzpályázat nyerteseit díjazza a Petőfi Sándor Általános Iskolában.

2009. szeptember 10-én a Czibor Zoltán Labdarúgó Alapítvány hivatalosan bejegyzésre került. Az erről szóló határozatot 2009. október 30.-án kaptuk kézhez.

Nincs új bejegyzés.